Odstranění učebního materiálu nahraného na web

3 odpovědi [Poslední]
Jan Pichl
Připojen: 11.10.2013

Dobrý den,

 

Jak provedu odstranení učebního materiálu z Webu, nahral jsem rozšířenou verzi toho samého a tak starý bych chtěl z důvodu přehlednosti odstranit.

 

děkuji

Honza Čech
Obrázek uživatele Honza Čech
Připojen: 03.06.2013

Dobrý den, Honzo,

 

díky za dotaz. Učební materiál nemusíte odstraňovat. Zkuste jej přes Memostation nahrát znova a ono se na místo původního učebního materiálu nahraje aktualizovaný uč. materiál.

 

 

 

 

Markyza
Připojen: 24.05.2014

Dobrý den,

 

chtěla bych se zeptat, zda je možné aby se na tvorbě učebního materiálu mohlo podílet více lidí. (například doplňování slovní zásoby dalších lekcí učebnice). Musí ji vždy vkládat pouze ten jeden člověk? Případně, lze nějakým způsobem smazat materiál, který třeba není akutální či špatný? (o aktualizaci již vím :-) )

děkuji za odpověď.

Honza Čech
Obrázek uživatele Honza Čech
Připojen: 03.06.2013

Dobrý den,

 

v dřívější verzi programu byla implementována funkce sdílení přes google dokumenty. Bohužel došlo ze strany Google k změně a uvedená funkce tak již není dostupná. Je možné spolupracovat s více lidmi tak, že si sdílíte tento dukument

http://memostation.cz/files/databases/documents/tabulka_pro_import_a_syn...

na google disku (dříve Google dokumenty) v jeden čas může editovat více uživatelů. Výsledný soubor se dá stáhnout v podbě xls a importovat do Memostationu. Pak už stačí (i opakovaně) nechat sdílet vybraný učební materiál.